Michael Oenning vezetőedző ma délelőtt megtartotta a Vasas idei első edzését, amely után elindult a csapat a mátraházai edzőtáborba, ahol péntekig készülnek majd Remiliék.
Az edzésen megjelent a régebb óta sérült Murka Benedek, Czingráber Máté, Király Botond és Kulcsár Tamás is.
Jan Simunek csípősérülését Csehországban kezelik, Kleisz Márk térdsérülése továbbra is megakadályozza, hogy együtt gyakoroljon a csapattal.
A görög Nikolaos Vergos nem tért vissza Angyalföldre, a klub nem élt a kölcsönvételi opciójával.
A Vasas részletes felkészülési programja itt található.
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.