A Vasas Lipóton 2-0-ra legyőzte a szlovák másodosztályú Nyitra csapatát.
Az első félidőben is az angyalföldiek domináltak, de ekkor még nem esett gól. A második félidő elején Gaált buktatták a 16-oson belül, a 11-est Ádám belőtte. A 89. percben alakult ki a végeredmény, miután Saglik közelről értékesített egy helyzetet.
Vasas - Nyitra 2-0 (Ádám 54.-11-esből, Saglik 89.)
Vasas: Nagy - Burmeister, Korcsmár, Risztevszki – Murka (Szivacski, 46.), James, Berecz, Hangya - Ádám (Kulcsár, 67.), Saglik, Gaál.
Huszti hamarosan Kínába repül, igazolt a Honvéd és a Kövesd - hazai átigazolási hírek
Átigazolások
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
NB I
Bernd Storck visszatérne
"Figyelemmel követem az NB I-et, és természetesen a válogatott meccseit. Ha olyan projekt lenne, ami felkeltené az érdeklődésemet, szívesen visszatérnék” - Bernd Storck a Nemzeti Sportnak.