Súlyos a sérülése a Vasas alapemberének, hosszú kihagyás vár rá

Keresztszalag-szakadást szenvedett az angyalföldiek fiatal labdarúgója.
Budai László 2017. augusztus 19., szombat 18:40
Keresztszalag-szakadást szenvedett az angyalföldiek fiatal labdarúgója.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 19., szombat 18:40

Súlyos sérülést szenvedett a péntek esti, Debrecen-Vasas mérkőzésen a vendégek 19 esztendős labdarúgója, Murka Benedek. A játékos a 73. percben maradt lent, és nem is tudta folytatni az összecsapást.

A csakfoci.hu információi szerint Murka keresztszalag-szakadást szenvedett, és biztosan meg kell őt műteni. Az ilyen sérülések általában hosszú, több hónapos kihagyással járnak, így a játékosra minden bizonnyal jó ideig nem számíthat Michael Oenning vezetőedző.

Murka ebben a szezonban mindegyik Vasas-bajnokin kezdő volt, így az angyalföldiek alapemberének számított.

Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.
Tovább az összes átigazoláshoz