Nem játszhat a Vidi ellen a Vasas házi gólkirálya

A Vasas két középpályása meggyógyult, a támadó még sérült.
Privacsek András 2016. október 25., kedd 8:06
A Vasas két középpályása meggyógyult, a támadó még sérült.
Szerző: Privacsek András 2016. október 25., kedd 8:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A gyomorfertőzésen átesett Remili Mohamed és Vida Máté már jól van, míg a pénteken térdsérülést szenvedett Ádám Martinnak ezen a héten még pihennie kell.

- A pénteki edzésen kaptam egy labdát, ami picit hosszú volt, és megpróbáltam becsúszással megmenteni, de nem sikerült. Pontosan magam sem tudom, hogy történt a baleset, de letapadt a vizes fűben a lábam. Az első orvosi vélemény még két hét kihagyásról szólt. Aztán Lejkó doktor hétfőn alaposan megvizsgálta a térdemet és azt mondta: a héten azért még a pihenésen lesz a hangsúly, de lehet, hogy már a hét vége felé mozoghatok. Minden attól függ, hogy milyen ütemben javulok. Egyelőre semmilyen mozgást sem végzek - mondta a vasasfc.hu-nak Ádám Martin.

A Vasas szombaton 18 órától a Videotont fogadja az Illovszky-stadion utolsó mérkőzésén.

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz