A Békéscsaba gólokban és fordulatokban gazdag mérkőzésen (2-3) lepte meg idegenben a szeptember 27. óta veretlen Vasast az NB II 21. fordulójának vasárnap esti meccsén.
A piros-kékek zsinórban öt győzelem és tíz veretlen találkozó után kaptak ki a Preisinger Sándor vezette viharsarkiaktól.
Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
Vasas – Békéscsaba 2-3 (Radó 12., Feczesin 74., ill. Lukács 45., Mészáros 69., Szabó P. 80.)
Szeged - Csákvár 0-0
Kazincbarcika - Ajka 1-0 (Kelemen 59.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: A Loki egy félidő alatt lerendezte a városi riválist - eredmények, tabella
Hat mérkőzés már befejeződött az NB II 21. fordulójából. Meglepetésre kikapott a Budaörs, a Haladás és a Gyirmót is.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.