A Békéscsaba gólokban és fordulatokban gazdag mérkőzésen (2-3) lepte meg idegenben a szeptember 27. óta veretlen Vasast az NB II 21. fordulójának vasárnap esti meccsén.
A piros-kékek zsinórban öt győzelem és tíz veretlen találkozó után kaptak ki a Preisinger Sándor vezette viharsarkiaktól.
Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
Vasas – Békéscsaba 2-3 (Radó 12., Feczesin 74., ill. Lukács 45., Mészáros 69., Szabó P. 80.)
Szeged - Csákvár 0-0
Kazincbarcika - Ajka 1-0 (Kelemen 59.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: A Loki egy félidő alatt lerendezte a városi riválist - eredmények, tabella
Hat mérkőzés már befejeződött az NB II 21. fordulójából. Meglepetésre kikapott a Budaörs, a Haladás és a Gyirmót is.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
Csíkszereda
Eppel jövője
A Csíkszeredában remek szezont futó Eppel Márton szerint a folytatás azon is múlik, hogy megőrzik-e élvonalbeli tagságukat, de jól érzi magát, és szívesen maradna a csapatnál.
Szpari
Bódog marad az edző
A Nyíregyháza Spartacus megegyezett Bódog Tamással, így a felek közösen folytatják a jövőben is.
Fradi
Új szerződés a tininek
Új szerződést írt alá a zöld-fehérekkel a klub 19 éves középpályása, Bagi Ádám, aki jelenleg az NB II-es Soroksárt erősíti, de célja a Fradi felnőttcsapata.