Két műtét után a visszatérésén dolgozik a Vasas tehetsége

Már nem érez fájdalmat duplán operált térdében.
Dudás Gábor 2017. szeptember 29., péntek 13:54
Már nem érez fájdalmat duplán operált térdében.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 29., péntek 13:54

A 19 éves Kleisz Márk július 23-án még végigjátszotta a Balmazújváros-Vasas (0-1) mérkőzést, ám a július 30-i Vasas-PAFC (2-0) mérkőzésen már nem volt ott a keretben.

A tehetséges játékost augusztus elején megműtötték, ki kellett tisztítani a térdét a levált porc darabkáktól, ám mivel a gyulladás nem akart szűnni, így augusztus végén egy második műtéti beavatkozásra is szükség volt.

- A rehabilitációban Kubó Ádi segít és a kezeléseket is ő végzi. Nagyjából három hete csinálom a rehabilitációs gyógytorna-gyakorlatokat, most már eljutottam odáig, hogy el tudtam kezdeni kocogni. Még ugyan látszik a mozgásomon, hogy nem az igazi, viszont az már egy nagyon jó jel, hogy végig tudtam csinálni és nem éreztem szúrást a térdemben. Innentől kezdve egyre nagyobb hangsúly helyeződhet a futós feladatokra. A közeljövőben meglátjuk, hogy miként reagál a térdem a további feladatokra, és remélem, minél előbb visszatérhetek a csapathoz edzeni – mondta Kleisz a vasasfc.hu-nak.

Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.
Tovább az összes átigazoláshoz