Gyász: Elhunyt a magyar szurkoló, aki NB I-es meccsen lett rosszul

Kedden reggel elhunyt Mittler Ferenc, a Vasas régi és hűséges szurkolója, aki a Diósgyőr elleni mérkőzés alatt kapott stroke-ot.
Dudás Gábor 2016. augusztus 23., kedd 12:16
Kedden reggel elhunyt Mittler Ferenc, a Vasas régi és hűséges szurkolója, aki a Diósgyőr elleni mérkőzés alatt kapott stroke-ot.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 23., kedd 12:16

A vasasfc.hu beszámolója szerint a drukkert egyből a helyi kórházba szállították a mérkőzésről. Azóta eszméletlen állapotban volt, kedden reggel pedig szervezete feladta a küzdelmet.

Mittler Ferenc júniusban töltötte be a hetvenet, paksi volt, onnan járt a Vasas hazai és az idegenbeli meccseire is. A sors szörnyű iróniája, hogy az angyalföldiek ellenfele a következő fordulóban éppen a Paks csapata lesz.

Nyugodjék békében.

Átigazolások
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.
Légiósok
Sallai Roland
Állítólag a Tottenham Hotspur és a Nottingham Forest is figyeli Sallai Rolandot, de a Galatasaray nem adná el a magyar játékost.
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz