Négy játékos szinte biztosan kihagyja a Beitar Jeruzsálem elleni első találkozót csütörtökön.
A műtét után lábadozó Berecz Zsombor, és a hasfalhúzódással bajlódó Gaál Bálint biztosan nem tarthat a Vasassal a Beitart Jeruzsálem elleni, csütörtöki Európa Liga-találkozóra (18:45), Izraelbe, mint ahogyan az új cseh szerzemény, Vít Benes sem lehet majd ott az angyalföldiekkel – írja a vasasfc.hu.
Rossz hír, hogy valószínűleg Vaskó Tamás sem játszhat, mivel a Sturm Graz elleni meccsen megsérült térdének még pihenésre van szüksége. Ráadásul a hétfői edzésen ismét ütközött egy játékostársával, ám szerencsére a keddi orvosi vizsgálat nem mutatott ki a belső védőnél sem szalag-, sem pedig porcsérülést.
A Vasas szerdán kora hajnalban utazik majd el Izraelbe.
Átigazolások
Soroksár
Visszavonulás
Utolsó profi mérkőzését játszotta a hétvégén Korozmán Kevin.
ZTE
Magyar és nigériai érkező?
Németh Dániel (Videoton, érte Babos Bencét adhatják cserébe) mellett a 18. életévét júniusban betöltő, U20-as nigériai válogatott támadó, Tahir Maigana (Wireless FC) is érkezhet. (Nemzeti Sport)
Mezőkövesd
Új sportigazgató
Nemcsak a kispadon, hanem a sportigazgatói székben is csere történhet. A Csakfoci információi szerint Cseri Tamás helyét az a Koszta Péter veheti át, aki január óta szakmai tanácsadóként dolgozik a klubnál.