Fotó: facebook.com/szegedifutball

A Diósgyőr és a Szeged is igazolna a magyar bajnokcsapattól

Honlapunk információi szerint Kovács Milán és Viczián Ádám is távozhat a Vasastól, mindkét játékos iránt több csapat érdeklődik.
Nyikes Zoltán 2022. május 31., kedd 8:31
Fotó: facebook.com/szegedifutball
Honlapunk információi szerint Kovács Milán és Viczián Ádám is távozhat a Vasastól, mindkét játékos iránt több csapat érdeklődik.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 31., kedd 8:31

A csakfoci.hu információi szerint könnyen elképzelhető, hogy két játékos is távozik az NB I-be visszajutott Vasasból.

Honlapunk úgy értesült, hogy az előző szezont a Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál töltő Kovács Milánnak több kérője is van. Úgy tudjuk, hogy a 22 éves játékos akár még tovább maradhat a szegedieknél, de rajtuk kívül az NB I-ből kiesett Gyirmót FC Győr is szívesen látná a középpályást.

Távozhat továbbá a 27 éves védő, Viczián Ádám, akit a Diósgyőri VTK és az ETO FC Győr is kiszemelt. Viczián az elmúlt idényben kevés játéklehetőséghez jutott, csupán hat NB II-es mérkőzésen lépett pályára.

Olvastad már?
Visszatérhet a Vidihez a fontos gólokat szerző magyar támadó
Honlapunk információi szerint a Budafokon remek félidényt zárt Szabó Levente nyáron visszatérhet a MOL Fehérvárhoz.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Újpest
Kölcsönben a kapus
Az Újpest az NB III-as Tiszafüredi VSE csapatának adta kölcsön 19 éves kapusát, Svékus Olivért, aki ősszel a Videoton FC Fehérvár játékos volt.
Tovább az összes átigazoláshoz