A DVTK 2-0-s sikerével ért véget a Nyíregyháza elleni presztízsmeccse, Szergej Kuznyecov csapata már az első félidőben beállította a végeredményt a szépszámú közönség, 7340 ember előtt megrendezett rangadón. A Szeged legyőzte a Csákvárt, az ETO viszont nem bírt idegenben a Kozármislennyel.
Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:
DVTK - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (Gera D. 16., Bényei 38.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Csákvár 1-0 (Papp Á. 37.)
Kozármisleny – ETO FC Győr 1-1 (Beke 45., ill. Kovács K. 79.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: Csak egy hazai csapat nem nyert, a Haladás kikapott - eredmények
Összességében az otthon játszó gárdák remeklését hozták az NB II 17. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzései. A Dorog négy, a Békéscsaba, a Budafok és Gyirmót három, a Mosonmagyaróvár pedig egy gólig jutott, igaz, utóbbinak ez elég volt a Haladás legyőzéséhez. Csak az Ajka tudott idegenben pontokat gyűjteni.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozott Bárány
Az ADO Den Haag bejelentette Bárány Donát érkezését.
DVSC
Bárány átment
Bárány Donát sajtóhírek szerint átment az orvosi vizsgálatokon a holland ADO Den Haag csapatánál és hamarosan bejelenthetik az érkezését. (NSO)
Kispest-Honvéd
Szerződéshosszabbítás
A Kispest-Honvéd bejelentette, hogy a 18 éves Balázs Teó szerződését 2029 nyaráig meghosszabbították. A fiatal védő az előző idényben két alkalommal is lehetőséget kapott az első csapatban.