Totális lefejezés: Távozik a vezető és az edző is az NB II-es csapattól

A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Mihály sportigazgató és Lucsánszky Tamás vezetőedző is távozik az NB II-es Nyíregyháza csapatától.
Privacsek András 2018. május 10., csütörtök 12:59
A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Mihály sportigazgató és Lucsánszky Tamás vezetőedző is távozik az NB II-es Nyíregyháza csapatától.
Szerző: Privacsek András 2018. május 10., csütörtök 12:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk úgy tudja, mindkét szakember elhagyja az NB II negyedik helyén álló klubot.  A délutáni edzést már nem Lucsánszky Tamás tartja a csapatnak.

A sportigazgató és a vezetőedző is tavaly nyáron került a Szparihoz. A korábbi NB I-es csapatnál a feljutás volt a cél, de négy fordulóval a vége előtt erre már csak matematikai esély van.

A klub áprilisban már megvált Elbert Gábor szakmai ügyvezetőtől, majd pedig Bene Ferenc szakmai igazgatótól.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz