Szlovéniában is edzőtáborozik a nyáron az NB II feljutója

Csakfoci Admin 2020. június 23., kedd 10:06
Szerző: Csakfoci Admin 2020. június 23., kedd 10:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hétfőn megkezdte a felkészülést a következő szezonra a 74 év után az NB I-be feljutó Budafok. Csizmadia Csaba vezetőedző hétfői eligazításán a játékosok között ott volt az újonnan szerződtetett Lőrinczy Attila is. A csapat ezután egy könnyed, jó hangulatú átmozgató edzésen vett részt.

- Óriási motivációval vágtunk neki a feladatoknak, a játékosok nagyon várták a felkészülés kezdetét. Mindenki elszántan készül az augusztusi NB I-es rajtra. Az első edzések a ráhangolódásról szólnak, a legfontosabb, hogy mindenki egészséges legyen - mondta a klubhonlapnak Csizmadia Csaba.

A Budafok a jövő héten Halásztelken készül, majd július 4-én első felkészülési mérkőzését is lejátssza, az NB II-be feljutó Pécsi MFC ellen.

A dél-budaiak a nyáron két edzőtáborozáson vesznek részt, előbb július 6-tól hat napot Lipóton töltenek, majd július 15-től Szlovéniába utaznak, ahol kéthetes összetartás vár a játékosokra.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz