“Pintér Attila hívott, így nem is kellett gondolkodnom” - aláírt Felcsútra a Honvéd tehetsége

Prosser Dániel a Puskás Akadémia vezetőedzője miatt választotta a felcsútiakat. 
Budai László 2017. január 9., hétfő 17:33
Prosser Dániel a Puskás Akadémia vezetőedzője miatt választotta a felcsútiakat. 
Szerző: Budai László 2017. január 9., hétfő 17:33

Amint azt honlapunk ma elsőként jelezte, koraestére hivatalossá vált: Prosser Dániel a Puskás Akadémiában folytatja pályafutását. A felcsútiak hivatalos honlapjukon jelentették be, hogy megszerezték a Honvéd egyik legértékesebb futballistáját, Prosser Dánielt, akit több külföldi együttes is csábított. A támadó három és fél évre kötelezte el magát a felcsútiakhoz. 

- Pintér Attila megkeresett, hogy szeretnék-e csatlakozni hozzájuk, és úgy gondoltam, ez jó lehetőség lehet. Amikor a felnőtt válogatottnál volt vezetőedző, én az U20-as nemzeti csapatnál voltam,  sokszor tartott nekünk edzést, az edzőmérkőzéseken is ő vezetett minket, nagyon szerettem vele dolgozni. Nem is kellett gondolkodnom, hogy idejöjjek vagy ne, mert bármikor szívesen dolgoznék vele. Más szóba se jöhet, csak hogy feljutunk, méghozzá első helyen - nyilatkozta az új igazolás a pfla.hu-nak.

Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
Tovább az összes átigazoláshoz