A csakfoci.hu információi szerint Tóth Bálint veszi át a Budafok irányítását.
A csakfoci.hu információi szerint eldőlt, hogy Tóth Bálint veszi át a másodosztályú Budafok irányítását. Amint arról tegnap beszámoltunk, a klub megvált Prukner Lászlótól, az ő helyére kerül a korábban a Tatabányánál és a Lombard Pápánál is dolgozott tréner.
FRISSÍTÉS: Az NB II-es gárda később hivatalosan is bejelentette Prukner távozását és Tóth Bálint kinevezését.
Az NB II-ben újonc Budafok a 16. helyen áll a húszcsapatos másodosztályban.
Tóth Bálint emlékezetes nyilatkozatairól is ismert. Mindig ügyelt arra, hogy a mérkőzéseket követő megszólalásai ne legyenek átlagosak. Erről egy hosszabb összeállítás is készült.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.