A csakfoci.hu információi szerint Tóth Bálint veszi át a Budafok irányítását.
A csakfoci.hu információi szerint eldőlt, hogy Tóth Bálint veszi át a másodosztályú Budafok irányítását. Amint arról tegnap beszámoltunk, a klub megvált Prukner Lászlótól, az ő helyére kerül a korábban a Tatabányánál és a Lombard Pápánál is dolgozott tréner.
FRISSÍTÉS: Az NB II-es gárda később hivatalosan is bejelentette Prukner távozását és Tóth Bálint kinevezését.
Az NB II-ben újonc Budafok a 16. helyen áll a húszcsapatos másodosztályban.
Tóth Bálint emlékezetes nyilatkozatairól is ismert. Mindig ügyelt arra, hogy a mérkőzéseket követő megszólalásai ne legyenek átlagosak. Erről egy hosszabb összeállítás is készült.
Átigazolások
Skócia felé veheti az irányt
Babos Bence
A Diósgyőrben kölcsönben szereplő támadó könnyen lehet, hogy nem a Videotonnál folytatja pályafutását a következő idényben.
Hazájában folytatja
Karlo Sentic
A Dalmatinski Portal információi szerint a 25 éves kapus mindenben megállapodott leendő klubjával.
Olcsóbban szerezhetik meg
Balogh Botond
Török sajtóhírek szerint a Kocaelispor közel áll ahhoz, hogy új, hosszú távú szerződést kössön Balogh Botonddal.