Nemes ügy mellé állt a Fradi korábbi kapusa

Holczer Ádám árverésre ajánlotta fel a kesztyűjét.
Privacsek András 2016. október 29., szombat 8:37
Holczer Ádám árverésre ajánlotta fel a kesztyűjét.
Szerző: Privacsek András 2016. október 29., szombat 8:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Holczer Ádám, a Ferencváros kapusa, aki jelenleg Soroksáron szerepel kölcsönben, októberben a képen látható rózsaszín kesztyűben védett. A kapus a kesztyűt felajánlotta árverésre, a befolyó összeg a Magyar Rákellenes Ligához kerül. A nyertes dedikáltan kapja meg az ajándékát személyesen Ádámtól.

Licitálni a Pink Month-Harc a mellrák ellen Facebook oldalnak küldött üzenetben lehet október 31-e éjfélig. A kikiáltási ár 10 ezer forint.

Címkék: #magyar foci #NB II
Átigazolások
DVSC
A nagy kapushelyzet
Karlo Sentic nem jön, és a felmerülő Gundel-Takács Bence sem. A Puskás fiatalja, Bozó Mirkó kiszemelt lehet, igaz, elsősorban a jövő embereként számolnának vele.
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Tovább az összes átigazoláshoz