NB II: Waltnerrel zsinórban harmadszor nyert a Siófok, lesimázták a Haladást - eredmények

Hétközi fordulót rendeztek az NB II-ben. A 18. fordulóban a Waltner Róbert által irányított Siófok zsinórban harmadik győzelmét aratta, miután hazai pályán 2-1-re legyőzte a kieső helyen álló Csákvár együttesét, míg a Haladás 3-0-ra kikapott a Budaörs vendégeként.
Csakfoci Admin 2020. november 25., szerda 14:52
Szerző: Csakfoci Admin 2020. november 25., szerda 14:52

Merkantil Bank Liga, 18. forduló

A budaörsi gárdának ez volt a 12. győzelme a bajnoki idényben, a tabellán második együttes azonban ezt megelőzően egymást követő két mérkőzésén 1-0-ra kikapott, előbb az ETO FC Győr, majd a Szentlőrinc vendégeként. A budaörsiek által legyőzött Haladás két győztesen megvívott meccs után maradt alul.

A további, kora délutáni összecsapásokon a Soroksár fölényes győzelmet aratott az előző szezonban még élvonalbeli Kaposvár otthonában, a Siófok minimális különbséggel bizonyult jobbnak a vendég Csákvárnál, az előző öt fordulóban pont nélkül maradó Békéscsaba pedig döntetlent ért el Szolnokon. (MTI)

Végeredmények

Budaörs-Haladás 4-0 (Halmai 5, 44., Kékesi 72., Pethő 90.)

Kaposvár-Soroksár 0-4 (Lovrencsics B. 2., 22 - másodikat 11-esből, 89., Friedrich 78. - öngól)

Siófok-Csákvár 2-1 (Elek 8., Kiss 74., ill. Baracskai 87.)

Szolnok-Békéscsaba 0-0