NB II: Vendéggyőzelemmel kezdődött a forduló - három gól született a kiesőjelölt otthonában

Papírforma győzelmet aratott a Szeged a 19. helyen álló Vác vendégeként.
Nyikes Zoltán 2019. november 30., szombat 15:01
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 30., szombat 15:01

Az NB II 19. fordulójának nyitómeccsén a 19. helyen álló Vác fogadta a Szeged-Csanád Grosics Akadémiát Balassagyarmaton.

A találkozó első gólját a vendégek szerezték, a szegedi klubhonlap élő közvetítése szerint a 11. percben egy szöglet után Cigan találta el a kapufát, a kipattanót pedig Deák István fejelt a hálóba. Tíz perccel később egyenlített a hazai együttes, Márkus Martin szabadrúgásból járt túl Takács János kapus eszén.

A döntés a második félidőre maradt, amikor is a 66. percben ismét egy szöglet után szerzett gólt a Szeged: Mohl Dávid ívelte be, Oláh Gergő pedig a kavarodás végén könyörtelenül berúgta, kialakítva ezzel a végeredményt.

NB II, 19. forduló

Vác FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-2 (Márkus M. 21., ill. Deák 11., Oláh G. 66.)