A Merkantil Bank Liga 16. fordulójának szerdai játéknapján a Nyíregyháza a Magyar Kupa küzdelmei után egy héten belül másodjára szenvedett ötgólos vereséget. Az ETO négygólos döntetlent játszott a Soroksár vendégeként.
Merkantil Bank Liga, 16. forduló:
Soroksár - ETO FC Győr 2-2 (Huszák T. 52., Orosz M., ill. Lovrencsics B. 19., Horváth Z. 88.) - piros lap: Huszák T. 90. (Soroksár)
Dorog - Békéscsaba 4-1 (Délczeg G. 36., Paudits P. 38., Mészáros A. 78., Vigh A. 86., ill.. Pantovic N. 92.)
Szolnok - Kazincbarcika 2-0 (Tisza K. 60., Vólent R. 61.)
Siófok - Nyíregyháza 6-1 (Horváth P. 17. - 11-esből, 65., Hornyák M. 48. - öngól, Magasföldi J. 54., Szakály D. 73., Balogh B. 91. ill. Talabér A. 69.) - piros lap: Pejovic D. 47. (Nyíregyháza)
Később:
Gyirmót - MTK Budapest
Ajka - Budaörs
Csákvár - Tiszakécske
Szeged - Vasas
Haladás - Vác
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.