A Dorog jelenlegi vezetőedzője, Németh Szabolcs veszi át a Sopron irányítását, amely teljesen megújul a következő szezonra.
A Soproni VSE NB II-es csapatánál nagy változások várhatók a bajnokság végeztével - írja a Kisalföld.
Az már ismert, hogy a Supka Attila, Szántó Csaba edzőpáros négy év regnálás után távozik a patinás együttestől. Az utód a vezetőedzői poszton Németh Szabolcs, aki a Dorog kispadjáról érkezik a hűség városába a pályaedzőjével együtt.
A játékoskeretben nagy változások lesznek, 16 labdarúgónak jár le a szerződése és hogy ki megy és ki marad, azt már az új szakvezetővel közösen dönti el a vezetés.
Emellett a lap úgy tudja, változás várható a tulajdonosi körben és a névhasználatban is.
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)