A Dorog jelenlegi vezetőedzője, Németh Szabolcs veszi át a Sopron irányítását, amely teljesen megújul a következő szezonra.
A Soproni VSE NB II-es csapatánál nagy változások várhatók a bajnokság végeztével - írja a Kisalföld.
Az már ismert, hogy a Supka Attila, Szántó Csaba edzőpáros négy év regnálás után távozik a patinás együttestől. Az utód a vezetőedzői poszton Németh Szabolcs, aki a Dorog kispadjáról érkezik a hűség városába a pályaedzőjével együtt.
A játékoskeretben nagy változások lesznek, 16 labdarúgónak jár le a szerződése és hogy ki megy és ki marad, azt már az új szakvezetővel közösen dönti el a vezetés.
Emellett a lap úgy tudja, változás várható a tulajdonosi körben és a névhasználatban is.
Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.