NB II: Új edző, új tulaj, új csapatnév

A Dorog jelenlegi vezetőedzője, Németh Szabolcs veszi át a Sopron irányítását, amely teljesen megújul a következő szezonra.
Budai László 2017. május 23., kedd 7:58
A Dorog jelenlegi vezetőedzője, Németh Szabolcs veszi át a Sopron irányítását, amely teljesen megújul a következő szezonra.
Szerző: Budai László 2017. május 23., kedd 7:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Soproni VSE NB II-es csapatánál nagy változások várhatók a bajnokság végeztével - írja a Kisalföld.

Az már ismert, hogy a Supka Attila, Szántó Csaba edzőpáros négy év regnálás után távozik a patinás együttestől. Az utód a vezetőedzői poszton Németh Szabolcs, aki a Dorog kispadjáról érkezik a hűség városába a pályaedzőjével együtt.

A játékoskeretben nagy változások lesznek, 16 labdarúgónak jár le a szerződése és hogy ki megy és ki marad, azt már az új szakvezetővel közösen dönti el a vezetés.

Emellett a lap úgy tudja, változás várható a tulajdonosi körben és a névhasználatban is.

 
Átigazolások
BVSC
Alakul a keret
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Kovács Nikolasz a BVSC-hez szerződött, de több játékos maradását is bejelentették a zuglóiak.  
Paks
Tamás a Haliban
NB I-es tapasztalattal rendelkező játékost igazolt Paksról a Haladás: Tamás Olivér Szombathelyen folytatja pályafutását.
Soroksár
Hosszabbítások
Lovrencsics Balázs, Kékesi Alexander, Köböl Krisztián és Vass Ádám a 2026/2027-es szezonban is a Soroksár SC játékosai lesznek.
Tovább az összes átigazoláshoz