Egy szerencsétlen szituáció miatt állt a játék a vasárnapi másodosztályú bajnokin.
Ritkán fordul elő, hogy egy mérkőzésen amiatt kell megállítani a játékot, mert egy labdaszedő fiú ápolásra szorul, márpedig a vasárnap esti Kaposvári Rákóczi-Aqvital FC Csákvár NB II-es összecsapáson ez történt.
A 47. percben ugyanis Madarász Márk fejesét bravúrral védte Pogacsics Krisztián, majd a kipattanót is megpróbálta a hálóba juttatni a csákváriak támadója éles szögből, ám lábbal ezt is sikerült hárítania a hazai kapusnak, a labda azonban a kapuhoz közel álló labdaszedő gyermek arcát találta telibe.
A fiú azonnal hanyatt vágódott, a játékosok és az egészségügyi stáb pedig rögtön a segítségére sietett, így szerencsére néhány percnyi ápolást követően felépült és a mérkőzés végéig tudta folytatni a feladatát.
Átigazolások
Csíkszereda
Szabó István
Nulla pont négy meccs után: katasztrofálisan indult a Csíkszereda idénye, ami - sajtóhírek szerint - Szabó István állásába kerülhet.
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.