NB II: Szécsi-duplával és győzelemmel nyitotta az évet a Loki - eredmények, tabella

A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz