NB II: Szécsi-duplával és győzelemmel nyitotta az évet a Loki - eredmények, tabella

A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz