NB II: Nyert a Vasas, emberhátrányban kapott ki a Debrecen - eredmények

Az NB II 31. fordulójának kora esti mérkőzésein a Vasas a sereghajtó otthonából hozta el a három pontot, míg az éllovas DVSC a Dorogtól szenvedett vereséget.
Privacsek András 2021. április 7., szerda 18:24
Az NB II 31. fordulójának kora esti mérkőzésein a Vasas a sereghajtó otthonából hozta el a három pontot, míg az éllovas DVSC a Dorogtól szenvedett vereséget.
Szerző: Privacsek András 2021. április 7., szerda 18:24

Merkantil Bank Liga, 31. forduló:

DEAC - Vasas 0–1 (Viczián 33.)
Dorog - Debrecen 2–0, (Kanalos 70., Szerencsi 96.), kiállítva: Kusnyír 38. (Debrecen)
Soroksár - Siófok 0–0
Kazincbarcika - Szentlőrinc 1–1

18.00

ETO – Haladás 3-0
Nyíregyháza – Budaörs 5-0
Ajka - Szeged 2-2
Kaposvár – Gyirmót 1-5
Békéscsaba – Csákvár 1-1

18:15
Pécs - Szolnok 2-1

Címkék: #NB II #DVSC #Vasas
Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.
ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.
Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.
Tovább az összes átigazoláshoz