NB II: Nyert a Kisvárda és Puskás, ismét kikapott a Békéscsaba - eredmények

Az NB II vasárnap délutáni és esti eredményei.
Mokány Lajos 2016. augusztus 7., vasárnap 19:43
Az NB II vasárnap délutáni és esti eredményei.
Szerző: Mokány Lajos 2016. augusztus 7., vasárnap 19:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Kisvárda–Soroksár 3–0 (Rajczi 17., Fodor 52., Izing 55.)
SZEOL–Cegléd 2–1 (Buzási 3., 57., ill. Albert I. 81.)
Cigánd–Szeged 2011 0–7 (Germán 7., 11-esből, Coroian 10., Zabari 13., 43., Király 38., Pászka 77., Balogh G. 89. - kiállítva: Varga K. 6. – Cigánd)
Békéscsaba–Balmazújváros 0–1 (Zsiga 15., 11-esből)
ZTE–Siófok 4–1 (Daru 7., Deutsch 23., Gottfried 42., Forgács 67., ill. Gréczi 35. - kiállítva: Futó, 37. – Siófok)
Csákvár–Dorog 1–1 (Oldal 13., ill. Perovic 2.)
Puskás Akadémia FC–Szolnok 4–2 (Márkvárt 4., Pekár 20., 50., utóbbit 11-esből, Sándor Gy. 84., 11-esből, ill. Kovács 2., Tóth L. 81.)
Kozármisleny–Mosonmagyaróvár 0–0
Sopron–Budaörs 1–0 (Soós 2.)

Címkék: #magyar foci #NB II
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz