NB II: Nehezen, de nyert a Szpari

Az NB II 2. fordulójában egy mérkőzést rendeztek szombaton.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 7., vasárnap 11:56
Az NB II 2. fordulójában egy mérkőzést rendeztek szombaton.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 7., vasárnap 11:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Nyíregyháza a Váchoz látogatott, Dunaújvárosba, ahol a hazai meccseit játssza a váci csapat.

Mátyus János csapata az első fordulóban nem bírt a Csákvárral, ezúttal is szoros meccset vívott ellenfelével a Szpari. Akárcsak az előző fordulóban, most is egy gól döntött a Vác mérkőzésén, azt Rezes László szerezte a 48. percben, így a vendégek diadalmaskodtak, amihez kellett az is, hogy Hermány a 85. percben 11-est hárított. Közel állt tehát a Vác az első góljához és pontjához a szezonban, de nem jött össze nekik.

A Nyíregyháza két forduló után 1-0-s gólkülönbséggel és 4 ponttal áll, a Vác 0-2-vel és 0 ponttal.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz