Bognár György munkáját is megköszönték, továbbra is a feljutás a cél a klubnál.
Szerződést bontott a Puskás Akadémia FC Bognár György szakmai igazgatóval, Szíjjártó István vezetőedzővel és Disztl Péter kapusedzővel. Az őszi szezonban Vincze István veszi át az NB II-es gárda irányítását - számol be róla a klub honlapja.
A vasárnapi, Dorog elleni 0-0 volt az utolsó találkozója az eddigi stábnak a kispadon. A feljutást megcélzó felcsúti klub hét győzelem mellett öt döntetlent és három vereséget könyvelhetett el eddig a szezonban, 27 szerzett góljuk mellé 24-et kaptak.
Vincze István a kinevezése után röviden nyilatkozott a felcsútiak honlapjának.
- A megbízatásom az őszi szezonból hátralévő öt meccsre szól, célunk, hogy kőkemény munkával minél több pontot szerezzünk - fogalmazott a tréner.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.