NB II: Hivatalosan is kinevezték a Vidi bajnokcsapatának másodedzőjét

Amit honlapunk korábban jelzett, most hivatalossá vált: Nagy Mihály lett a Cegléd vezetőedzője.
Budai László 2017. január 6., péntek 20:19
Amit honlapunk korábban jelzett, most hivatalossá vált: Nagy Mihály lett a Cegléd vezetőedzője.
Szerző: Budai László 2017. január 6., péntek 20:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu még december 21-én, elsőként jelezte, hogy a Videoton bajnokcsapatának másodedzője, Nagy Mihály lehet az NB II-es Cegléd vezetőedzője.

A másodosztályú klub a cegledfoci.hu-n ma hivatalosan is bejelentette, hogy Nagy veszi át az irányítást, és próbálja meg benntartani az utolsó előtti helyen álló csapatot.

A tréner a ceglédiekhez az NB II-ben jelenleg 6. helyen szereplő Mosonmagyaróvártól érkezett, ahol a szakmai igazgatói pozíciót töltötte be.

A hazai átigazolási híreket ITT találod - kattints!

 
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz