Fotó: M4
Vasárnap megírtuk, hogy kétgólos győzelmet aratott a Kecskeméti TE Szombathelyen, ezzel pedig szinte már százszázalékosan kijelenthető, hogy Szabó István csapata jut fel a Vasas mellett az NB I-be. A találkozó legszebb gólját a vendégek játékosa, Tóth Barna szerezte, aki jobb lábbal megszelídítette a labdát, majd fordulásból, kapásból a bal sarokba lőtt.
Olvastad már?
NB II: 99 százalék, hogy a Kecskemét NB I-es lesz, a Diósgyőr pedig nem - tabella
Már csak metamatikailag nem biztos a KTE feljutása: a kecskeméti lila-fehérek vasárnap a gólkirály-jelölt Lukács Dániel vezetésével 3-1-re győztek a Haladás otthonában, így az élvonal küszöbére léptek. A DVTK már csak a csodában bízhat az utolsó fordulóban, feltéve, hogy győzni tud hétfőn.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.