Honlapunk információi szerint Győrbe igazol a jelenleg szabadon igazolható Simon András, aki pályafutása során már negyedszer érkezhet a Rába-parti csapathoz.
A 2019-es év utolsó napján közös megegyezéssel bontott szerződést az NB II első helyén álló MTK Budapesttel Simon András, és úgy tudjuk, rövid időn belül bejelenthetik, hol folytatja a 2009-es U20-as világbajnokságon bronzérmes csapatban szereplő támadó.
A csakfoci.hu információi szerint az NB II 5. helyén telelő Győri ETO igazolja le a 30 éves, korábban a Liverpoolnál is szereplő, és 2011/12-ben, 2013-ban, valamint 2014-ben az ETO-t már erősítő Simont.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.