NB II-es csapathoz igazolt a ferencvárosi nevelésű középpályás - hivatalos

A másodosztályban szereplő nyírségi együttes bejelentette a 22 éves játékos szerződtetését. A középpályás már edzőmérkőzésen is pályára lépett.
Nyikes Zoltán 2019. október 29., kedd 13:21
A másodosztályban szereplő nyírségi együttes bejelentette a 22 éves játékos szerződtetését. A középpályás már edzőmérkőzésen is pályára lépett.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 29., kedd 13:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A másodosztályban szereplő Nyíregyháza Spartacus a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Csilus Ádám néhány napja már kerettel készül és edzőmérkőzésen is pályára lépett.

A játékos teljesítményével elégedett volt a szakmai stáb, kedden pedig 1+1 évere szóló szerződést kötött vele a Szpari.

A 22 éves, ferencvárosi nevelésű középpályás - aki több poszton is bevethető - játszott már Nyíregyházán, a 2017/2018-as bajnokságban a Puskás Akadémiától érkezett. Legutóbb Csákváron szerepelt, és az elmúlt idényben 27 bajnokijából 26-szor volt kezdő.

A Nyíregyháza 12 mérkőzést követően az NB II 14. helyén áll négy győzelemmel, egy döntetlennel és kilenc vereséggel, a hétvégi fordulóban a harmadik Gyirmót FC Győrt fogadja.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz