NB II: Botlottak a bajnokesélyesek, Szpari-tripla, nyert a Vasas, a ZTE és az ETO is - eredmények

A tabellát vezető Gyirmót Vácon játszott döntetlent a Merkantil Bank Liga 23. fordulójában, így a ZTE egy esetleges békéscsabai sikerével utolérhetné riválisát. Három pontot gyűjtött be a Vasas, az ETO, a Soroksár és a Nyíregyháza is vasárnap délután, előbbi Balajti duplájának, utóbbi Hornyák triplájának köszönhetően. 
Dudás Gábor 2019. február 10., vasárnap 15:52
A tabellát vezető Gyirmót Vácon játszott döntetlent a Merkantil Bank Liga 23. fordulójában, így a ZTE egy esetleges békéscsabai sikerével utolérhetné riválisát. Három pontot gyűjtött be a Vasas, az ETO, a Soroksár és a Nyíregyháza is vasárnap délután, előbbi Balajti duplájának, utóbbi Hornyák triplájának köszönhetően. 
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 10., vasárnap 15:52

Merkantil Bank NB II, 23. forduló:

Vác – Gyirmót 1-1 (Csillag D. 35., ill. Sandal 85.)

Csákvár – Vasas FC 2-3 (Simon M. 69., Nándori 91., ill. Szatmári 43., Balajti 52., 83.)

ETO FC Győr – Monor 2-1 (Szimcsó 60., Lovrencsics B. 74., ill. Farkas N. 53.)

Nyíregyháza – Cegléd 4-1 (Hornyák M. 6., 11., 50., Fodor F. 41., ill. Oldal 54.)

Balmazújváros – Kazincbarcika 1-0 (Óvári 49.)

Dorog – Soroksár 0-2 (Kundrák 31., Gyömbér 36. – 11-esből)

Budafok – Siófok 2-1 (Kovács D. 39., 82.– a másodikat 11-esből, ill. Magasföldi 34.) - piros lap: Lorentz (81., Siófok), Kiss B. (86., Siófok)

Tiszakécske – Mosonmagyaróvár 1-1 (Mihály 49., ill. Forgács 90.) - piros lap: Kardos (Tiszakécske, 29.), ill. Czár (Mosonmagyaróvár, 43.) és Vágó L. (Mosonmagyaróvár, 60.)

17:00: Békéscsaba – ZTE 1-2 (Szatmári 90., ill. Balajti 42., 58.)

18:00: Kaposvár – Budaörs 0-2 (Sajbán 17., Fejős 85.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Kölcsönadás
Klubot váltott a Ferencvárosba januárban nagy reményekkel érkezett Aleksandar Cirkovic.
Mezőkövesd
Fiatal középpályás érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Mezőkövesd, hogy szerződtette a 16 éves Vörös Barnát az NK Istrától.
Vasas
Csapatot keres Szánthó Regő
A legutóbb a Vasasban szerepelt 24 éves támadónak, Szánthó Regőnek július óta nincs csapata, jelenleg a Vasas II-vel edz és várja az új lehetőséget. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz