Soldos Péter május végén lejáró szerződését nem hosszabbítja meg a vezetőség, utódjáról hamarosan bejelentést tesznek.
A másodosztályú ETO FC Győr hivatalos oldalán jelentette be, hogy Soldos Péter ügyvezető igazgató szerződése 2022. május 31-i hatállyal lejár, és a klub tulajdonosainak döntése alapján
nem kerül meghosszabbításra, így június első napjától már nem tölti be a tisztséget.
A közlemény hozzáteszi, hogy utódjáról rövidesen bejelentést tesznek.
A korábbi sikeres tízpróbázó és erőnléti edző, Soldos az év elején került a győriekhez.
A vele készült akkori interjúnkat itt olvashatod!
Olvastad már?
Interjú: "Az ETO, mint brand, a Fradi mellett a legértékesebb a magyar sportklubok között" - az FTC-t is meg akarta venni a vidéki fellegvár új ügyvezetője
A mai napig ő tartja tízpróbában a szlovák rekordot, de erőnléti edzőként is sikeresen dolgozott. Talán nem mindenki érti, hogy került az ETO ügyvezetői székébe a rozsnyói születésű Soldos Péter. A tulajdonosváltáson átesett klub vezetője azonban komoly szakmai tapasztalatokkal bír, annak ellenére, hogy kívülről érkezett a magyar labdarúgásba. Ahogy ő fogalmaz: fontos, hogy a magyar futballba külső szakértelmet hozzunk be és ne folyamatosan a régi bútordarabokat tologassuk. Soldos egy vadonatúj bútordarab, aki kötelességének érzi, hogy az ETO-ból hazai topklubot csináljanak. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.