NB II: Bejelentették az ETO-ügyvezető távozását - hivatalos

Soldos Péter május végén lejáró szerződését nem hosszabbítja meg a vezetőség, utódjáról hamarosan bejelentést tesznek.
Nyikes Zoltán 2022. május 30., hétfő 13:42
Soldos Péter május végén lejáró szerződését nem hosszabbítja meg a vezetőség, utódjáról hamarosan bejelentést tesznek.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 30., hétfő 13:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A másodosztályú ETO FC Győr hivatalos oldalán jelentette be, hogy Soldos Péter ügyvezető igazgató szerződése 2022. május 31-i hatállyal lejár, és a klub tulajdonosainak döntése alapján

nem kerül meghosszabbításra, így június első napjától már nem tölti be a tisztséget.

A közlemény hozzáteszi, hogy utódjáról rövidesen bejelentést tesznek.

A korábbi sikeres tízpróbázó és erőnléti edző, Soldos az év elején került a győriekhez.

A vele készült akkori interjúnkat itt olvashatod!

Olvastad már?
Interjú: "Az ETO, mint brand, a Fradi mellett a legértékesebb a magyar sportklubok között" - az FTC-t is meg akarta venni a vidéki fellegvár új ügyvezetője
A mai napig ő tartja tízpróbában a szlovák rekordot, de erőnléti edzőként is sikeresen dolgozott. Talán nem mindenki érti, hogy került az ETO ügyvezetői székébe a rozsnyói születésű Soldos Péter. A tulajdonosváltáson átesett klub vezetője azonban komoly szakmai tapasztalatokkal bír, annak ellenére, hogy kívülről érkezett a magyar labdarúgásba. Ahogy ő fogalmaz: fontos, hogy a magyar futballba külső szakértelmet hozzunk be és ne folyamatosan a régi bútordarabokat tologassuk. Soldos egy vadonatúj bútordarab, aki kötelességének érzi, hogy az ETO-ból hazai topklubot csináljanak. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz