Fotó: kbsc.hu

NB II: Beadta az NB I-es licenckérelmet a Barcika, de feljutás esetén albérletben játszhatja hazai meccseit - sajtóhír

Az NB I-be való feljutás esetén állítólag nem játszhatna hazai környezetben a Kazincbarcika.
Nyikes Zoltán 2025. március 21., péntek 12:11
Fotó: kbsc.hu
Az NB I-be való feljutás esetén állítólag nem játszhatna hazai környezetben a Kazincbarcika.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. március 21., péntek 12:11

Huszonegy fordulót követően az NB II második helyén áll a Kazincbarcika, két ponttal lemaradva az éllovas Kisvárda mögött, illetve négy ponttal megelőzve a harmadik Vasast. A boon.hu azt írja, mivel tehát a borsodi meglepetéscsapatnak van sansza a feljutásra, az volt a kérdés, hogy a klubvezetés beadja-e élvonalbeli licenckérelmét a március 17-i határidőig.

A Borsod vármegyei hírportál szerint a válasz igen lett, bár az biztos: a KBSC nem játszhatna otthon NB I-es találkozókat, mivel a Kolorcity Aréna több szempontból sem felel meg az elvárásoknak.

A portál megjegyzi, a klub részéről már a nemrégiben megtartott szurkolói ankéton is elhangzott, hogy az NB I-ben vagy a DVTK Stadion, vagy a mezőkövesdi Városi Stadion lenne a barcikaiak hazai pályája.

A válogatott szünetet követően a Kazincbarcika máris rangadót játszik, a negyedik helyezett Szentlőrinc otthonába utaznak a borsodiak.

Olvastad már?
NL-osztályozó: "A magyarok elfáradtak a rugdosódásban; a törökök elvették az eszét Európa egyik legkiegyensúlyozottabb csapatának" – lapszemle
Így látták Törökországban a csütörtök esti, török-magyar (3-1) Nemzetek Ligája-osztályozó első mérkőzését. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.
Tovább az összes átigazoláshoz