NB II: A Kecskemét tapad az éllovasokra, a Kerület menekül - eredmények

Az NB II 20. fordulójának délutáni mérkőzései magabiztosan nyert a Kecskemét és a III. Kerületi TVE. A KTE lőtávolon belül tartja a Vasast és a Diósgyőrt, míg az óbudaiak biztos, hogy nem kiesőhelyen zárják az őszi szezont.
Privacsek András 2021. december 12., vasárnap 16:13
Az NB II 20. fordulójának délutáni mérkőzései magabiztosan nyert a Kecskemét és a III. Kerületi TVE. A KTE lőtávolon belül tartja a Vasast és a Diósgyőrt, míg az óbudaiak biztos, hogy nem kiesőhelyen zárják az őszi szezont.
Szerző: Privacsek András 2021. december 12., vasárnap 16:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Merkantil Bank Liga 20. forduló:

Budafok - III. Kerületi TVE 0-3 (Horváth 28., Rabatin 62., Remili 87.)
Dorog - Nyíregyháza 2-0 (Girsik 1., Kárász 13.)
Tiszakécske - ETO 0-1 (Vernes 28.)
Szentlőrinc - Szolnok 2-0 (Harsányi 66., Bányai 69.)
Budaörs - Kecskemét 0-3 (Lukács 33., Vágó 54., Szalai 82.)
Soroksár - Siófok 0-1 (Cipf 92.)

További program:

17:00
Szeged - Békéscsaba
Haladás - PMFC
Ajka - Vasas
Diósgyőr - Csákvár

Címkék: #NB II
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz