Négy gólt hozott a szabolcsi "derbi", amelyen már két góllal is vezetett a Nyíregyháza, de az NB I-re pályázó Kisvárda vissza tudott jönni a meccsbe a második félidőben.
Zsúfolt lelátók előtt került megrendezésre a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rangadó az NB II-ben. A házigazda Kisvárda az első félidőben komoly bajba került a Nyíregyháza ellen, hiszen Dragóner közeli fejesével, illetve Csilus Tamás megpattanó bombájával már 2-0-ra vezetett az első félidőben a Szpari.
Kondás Elemér csapata azonban fel tudott állni a fordulás után a padlóról: előbb Horváth Zoltán lőtte ki remekül a jobb alsót az 53. percben, majd a hajrára fordulva, a 83. percben a nyíregyházi Farkas Márk talált rendkívül szerencsétlen mozdulattal a saját kapujába. Így alakult ki a 2-2-es végeredmény a rangadón.
Merkantil Bank NB II, 32. forduló:
Kisvárda - Nyíregyháza 2-2 (Horváth Z. 53., Farkas M. 83. - öngól, ill. Dragóner F. 22., Csilus T. 35.)
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.