A viharos erejű szél letépte az Új Hidegkuti Nándor Stadion (ponyva)tetejének egy darabját vasárnap - számolt be az alábbi fotót is közzétevő 444.hu.
A klub arról tájékoztatta a portált, hogy a károk felmérése még folyik, hétfőn lesznek részletesebb információk arról, hogy pontosan milyen viharkárok keletkeztek az arénában. A Nárcisznak elkeresztelt vihar valósággal végigsöpört az országon vasárnap, hatalmas erejű széllel és esővel is kísérve, komoly károkat okozva mindenhol. (Forrás és fotó: 444.hu)
Olvastad már?
NB II: Hat gólt szerezve robog az MTK az NB I felé
Ismét négypontos előnnyel vezetik a kék-fehérek a tabellát, a Mosonmagyaróvárt 6-1-re verték a Hungária körúton. Vass Patrik duplázott a vasárnapi találkozón, 15 meccsen 40 gólnál jár az MTK.
Elolvasom
Átigazolások
Nyíregyháza
Tijani és Dreskovic sem marad
Bódog Tamás elárulta, a klubtulajdonos biztosította, hogy ütőképes keretet alakíthatnak ki a következő szezonra is. Muhamed Tijanit és Meldin Dreskovicot viszont nem tudják megtartani. (M1)
Puskás Akadémia
Duarte kérői
A Csakfoci értesülései szerint spanyol, angol és svájci érdeklődés is van a Puskás Akadémia középpályása, Laros Duarte iránt. De az Újpest is harcba szállhat érte.
DVSC
Youga elköszönt
Amos Youga az Instagramon búcsúzott el a debreceni klubtól, így biztossá vált, hogy máshol folytatja pályafutását.