MTK

Eb-győztesek is játszanak a legújabb magyar stadion első meccsén - már lehet jegyeket venni

Október 13-án nyitja meg kapuit az új Hidegkuti Nándor Stadion, a Sporting Lisszabon lesz az MTK ellenfele.
Dudás Gábor 2016. szeptember 30., péntek 9:36
Október 13-án nyitja meg kapuit az új Hidegkuti Nándor Stadion, a Sporting Lisszabon lesz az MTK ellenfele.
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 30., péntek 9:36

4000 néző, betonfal, Európában is különleges - ilyen az MTK új stadionja

Elindult a jegyértékesítés az új Hidegkuti Nándor Stadion október 13-i nyitóünnepségére, illetve a Sporting Lisszabon elleni gálameccsre. A kapunyitás 17 órakor lesz, 18 órától aztán az ünnepség, 20 órától pedig a mérkőzés veszi kezdetét.

A péntek délelőtt 11:30-kor látott jegytérkép álapota szerint a jegyek jelentős része már gazdára talált, de még bőven lehet vásárolni a tikettekből. Ezen a linken lehet megvenni a belépőket – kattints!

A kivitelezési munkálatok – első körben a bontással – 2014. novemberében kezdődtek meg, a 6,5 milliárd forintból felépülő, 5000 férőhelyes aréna átadása a válogatott szünet és a módosított NB I-es menetrend miatt került át szeptemberről októberre.

A nyitómeccsen pályára lépő Sportingban várhatóan Eb-győztes játékosok is mezt húznak majd.

 

 

Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz