Pintér egyik kedvenc játékosával erősített az MTK-ból

Marek Střeštík, a Mezőkövesd Zsóry együttesében folytatja pályafutását.
Mokány Lajos 2016. július 2., szombat 7:26
Marek Střeštík, a Mezőkövesd Zsóry együttesében folytatja pályafutását.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 2., szombat 7:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk még június közepén számolt be arról, hogy Marek Strestík, az MTK 29 éves cseh támadója Pintér Attila és a Mezőkövesd első számú célpontja a nyári átigazolási időszakban, az NB I egyik újonca hajlandó lenne ki is vásárolni szerződéséből a futballistát. Nos, az üzlet megköttetett: az MTK pénteken este hivatalosan is bejelentette a klubváltást. 

A komáromi születésű játékos a Pintér vezette Győri ETO-val bajnoki címet nyert 2013-ban, majd 2015 nyarán igazolt az MTK-hoz. A kék-fehérek színeiben 22 mérkőzésen 5 gólt szerzett a nemrég véget ért bajnoki idényben.

 

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz