Másfél hónap múlva már csapatával edzhet Novák Csanád, akinek a vállában szakadtak el a szalagok.
Novák Csanád egy hete, a Ferencváros elleni mérkőzésen szenvedett súlyos sérülést, elszakadtak a vállában a szalagok. Novákot szinte közvetlenül a meccs után megműtötték. A műtét jól sikerült, a támadó már a múlt hét közepén meglátogatta a csapatot Mezőkövesden, sőt, már a varratszedésen is túlesett – számolt be róla a klub honlapja.
Novák esetében az első hírek arról szóltak, hogy az egész őszi szezont kihagyni kényszerül, de a helyzete szerencsére ennél biztatóbb. A csatár szerint 6 hét múlva már a csapattal edzhet, így szinte bizonyosan még idén pályára léphet Kövesden.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Schön Szabolcs
Német és angol együttesek jelentkeztek Schön Szabolcsért, a Bolton Wanderers magyar válogatott szélsőjéért, aki kölcsönben vált csapatot. (Nemzeti Sport)

Ferencváros
Gólzsákot vennének
A lengyel Jagiellonia klubelnöke, Ziemowit Deptuła megerősítette, hogy a Ferencváros is vinné csapata kongói gólzsákját, Afimico Pululut.

Kozásmisleny
Magyar középpályás igazolt a román bajnokságba
A Kozármisleny 23 éves magyar középpályása, a korábban Ausztriában, Debrecenben és Pécsen is futballozó Major Sámuel a román másodosztályban szereplő, marosvásárhelyi ASA játékosa lett. (ASA)