Komoly engedményekkel készül a Mezőkövesd gárdája a jövő szombati, Debrecen elleni mérkőzésre. A matyóföldi szurkolók kedvezményesen, de akár ingyen is hozzájuthatnak a belépőkhöz.
A Mezőkövesd együttese utoljára a második fordulóban tudott győzni. A csapat a jó rajtot követően már kiesőhelyen tanyázik, így a vezetők mindent elkövetnek, hogy a szurkolók kilátogassanak a stadionba.
A csapat honlapja szerint különböző akciókkal próbálják becsábítani a drukkereket a Loki elleni találkozóra: akár 30%-os kedvezménnyel is lehet belépőt váltani, míg akik a mérkőzés napjáig ellátogatnak a Zsóry fürdőbe, ingyenesen tekinthetik meg a találkozót.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.