Második meccsén a mezőkövesdi Tarmo Kink máris góllal tért vissza az NB I-be, de vissza kellett néznie az MTK ellen szerzett találatát, mert nem emlékezett rá.
A korábban Győrben és Kaposváron is futballozó, 82-szeres észt válogatott Tarmo Kink döntötte el az MTK-Mezőkövesd (0-1) NB I-es bajnokit a hétvégén.
– Először is vissza kell néznem a gólt, mert nem emlékszem pontosan rá. A lábak között jött a labda, én pedig jókor voltam jó helyen (…) Azon múlt, hogy egy kicsit jobban akartuk a győzelmet. Erre hívta föl a figyelmünket edzőnk is a félidőben, hogy az fog győzni, aki jobban akar, s aki több ideig tud várni. Mi egy kicsivel jobban akartuk a sikert és egy kicsivel türelmesebbek voltunk az MTK-nál – tette hozzá Kink a mezokovesdzsory.hu oldalán.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Bánáti a Fradiban?
"Felröppent a hír, de bennem mindig az volt az elsődleges, hogy szeretnék Győrben maradni, az ETO-t erősíteni" - Bánáti Kevin arról, hogy az FTC-vel is hírbe hozták. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Tóth Balázs eladó?
Sajtóhírek szerint Tóth Balázs a nyáron távozhat a Blackburntől, miután nem fogadta el a klub új szerződési ajánlatát.