Fotó: www.mezokovesdzsory.hu/Gál Péter

NB I: Döntöttek a dobogós csapat alapemberének jövőjéről - hivatalos

A most futó idényben kimagasló teljesítményt nyújtó szélsővel hosszabbított az NB I meglepetéscsapata.
Nyikes Zoltán 2020. február 17., hétfő 15:25
Fotó: www.mezokovesdzsory.hu/Gál Péter
A most futó idényben kimagasló teljesítményt nyújtó szélsővel hosszabbított az NB I meglepetéscsapata.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 17., hétfő 15:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I harmadik helyén álló Mezőkövesd Zsóry FC a hivatalos oldalán jelentette be,

hogy meghosszabbította egyik legjobbja, Cseri Tamás szerződését. A klubhonlap arra nem tért ki, meddig érvényes a csapatkapitány új kontraktusa.

A 32 éves szélső 2017 nyarán igazolt Kisvárdáról Mezőkövesdre, ahol az első szezonjában négy gólig és hat asszisztig jutott, míg az előző idényben négy-négy találattal és gólpasszal végzett. Cseri a most futó idényben az eddigieknél is jobb formában játszik, oroszlánrészt vállalt abból, hogy a borsodi csapat jelenleg a harmadik helyen áll az NB I-ben, valamint még a Magyar Kupában is versenyben van.

A tavaly év végén a Ferencvárossal is összeboronált játékos 21 bajnokin négy gólnál és négy asszisztnál jár a mostani szezonban.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz