NB I: Korábbi U21-es válogatottat igazolt a kiesőjelölt - hivatalos

A Haladás korábbi középpályása két évre írt alá az utolsó előtti helyen álló Mezőkövesdhez.
Privacsek András 2017. szeptember 27., szerda 18:57
A Haladás korábbi középpályása két évre írt alá az utolsó előtti helyen álló Mezőkövesdhez.
Szerző: Privacsek András 2017. szeptember 27., szerda 18:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Iszlai Bence 2009-ben mutatkozott be a magyar élvonalban, azóta a Haladás színeiben 186 NB1-es bajnoki találkozón lépett pályára és 16 gólt szerzett - írja a mezokovesdzsory.hu. A középpálya közepén bevethető játékos az elmúlt szezonban alapembere volt a szombathelyieknek, 30 találkozón kapott bizalmat ezeken 6 találatig jutott. A középpályás szabadon igazolható játékosként szerződött Mezőkövesdre és a 10-es mezt választotta magának.

- Nagyon szép kilenc év után jöttem el a Haladástól – nyilatkozta Iszlai Bence. - Jó emlékekkel gondolok vissza a klubra és a szurkolókra is akiktől rengeteg jó dolgot kaptam. A nyáron nem sikerült megállapodnom a szombathelyiekkel, így az utóbbi hetekben a Veszprém csapatával készültem. Jó erőben érzem magam, készen állok az új kihívásra, már nem nézek vissza, sikereket szeretnék elérni a Mezőkövesddel. Ha Radványi Miklós is úgy gondolja készen állok a játékra, akár már hétvégén egykori klubom ellen.

Iszlai korábban az U19-es és U21-es válogatottban is szerepelt.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz