Megműtötték a Szpari magyar válogatottját

A Szpari védőjének, Forró Gyulának a térdét megoperálták, idén már nem játszhat.
Mokány Lajos 2017. december 2., szombat 11:42
A Szpari védőjének, Forró Gyulának a térdét megoperálták, idén már nem játszhat.
Szerző: Mokány Lajos 2017. december 2., szombat 11:42

Nem lehetett elkerülni az operációt, így kés alá feküdt Forró Gyula. A Nyíregyháza Spartacus védőjének térdét Siófok műtötték meg, és már elhagyhatta a kórházat.
- Túl vagyok az operáción, melyet altatásban végeztek. A porc hátsó részén leszakadt egy darab, azt kellett eltávolítani. Szerencsére úgy tűnik, a szalag nem sérült, de pontosat majd vasárnap tudnak mondani, akkor kell visszamennem Siófokra varratszedésre. Tíz napig most injekcióznom kell magam véralvadásgátlóval, és kezdődhet a gyógytorna. Jelenleg vannak még a műtét miatt kisebb fájdalmaim, és nehezebben hajlik a lábam, de nem volt komplikáció, így ha minden jól alakul a téli alapozást már a csapattal kezdhetem - mondta a klub honlapjának a korábban Dárdai Pálnál a magyar válogatottban is bevetett Forró Gyula.

 
Átigazolások
Légiósok
Sallai a Poolban?
Sacha Tavolieri értesülései szerint amennyiben a Liverpoolnak nem sikerül megszereznie Lutsharel Geertruidát, akkor Sallai Roland felé fordulhatnak.
Légiósok
Bollát nem engedik
Az olasz élvonalban 11. helyen álló Udinese úgy vette volna nyárig kölcsön Bolla Bendegúzt, hogy aztán 2 millió euróért végleg is megveszi, de a Rapid Wien nemet mondott.
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Tovább az összes átigazoláshoz