Meglepő igazolás lehet: A Vidihez tart a Magyar Kupa egyik idei hőse is

A csakfoci.hu információi szerint a MOL Vidi FC szerződtetheti a Magyar Kupa-elődöntőig menetelő NB II-es Soroksár kapusát: Kovács Dániel lehet a fehérváriak egyik nyári igazolása.
Csakfoci Admin 2019. május 13., hétfő 16:24
A csakfoci.hu információi szerint a MOL Vidi FC szerződtetheti a Magyar Kupa-elődöntőig menetelő NB II-es Soroksár kapusát: Kovács Dániel lehet a fehérváriak egyik nyári igazolása.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 13., hétfő 16:24

A Soroksár 25 éves kapusa, Kovács Dániel 35 bajnoki mérkőzésen lépett pályára a 2018/19-es szezonban - mindannyiszor kezdőként -, valamint a Magyar Kupa idei kiírásában is jó játékkal hívta fel magára a figyelmet, és tevékeny részt vállalt abban, hogy a soroksáriak az elődöntőig meneteltek a sorozatban, ahol a Honvéd állította meg őket.

A csakfoci.hu információi szerint a kapus idei szezonban nyújtott teljesítménye a MOL Vidi FC érdeklődését is felkeltette. Úgy tudjuk, Kovács Dániel két év után, a szezon végén távozhat a Soroksártól, és fehérváriaknál folytathatja pályafutását.

Kovács így a Vidi egyik nyári igazolása lehet a Ferencvárostól távozó és a fehérváriakhoz tartó ukrán Ivan Petrjak, illetve az idényt a Sepsiszentgyörgyben kölcsönben futballozó felcsúti védő, Rus Adrián mellett.

Kovács tavaly 2017 nyarán szabadon igazolhatóként érkezett a Soroksárhoz a Csákvártól - ezt megelőzően Zalaegerszegen és Kecskeméten is játszott pályafutása során.

Átigazolások
DVTK
Többen távozóban
A DVTK háza táján Mucsányi Miron visszatérhet Újpesthez, Ante Roguljic szintén távozhat, két saját nevelésű fiatal kölcsönadását pedig a több játékidő érdekében fontolgatják. (Öltözőn Túl)
Fradi
Varga Barnabás
Az AEK Athén cáfolta a Varga-átigazolásról szóló híreket.
Újpest
Admir Hamzagic
Admir Hamzagic távozott a Herthától, Újpesten folytatja pályafutását Szélesi Zoltán stábjában.
Tovább az összes átigazoláshoz