"Maradona-gól" az NB II-ben, a bíró semmit nem látott - videó

A hétvége legfurcsább magyar góljánál a játékvezető és stábja nem állt a helyzet magaslatán.
Dudás Gábor 2018. március 26., hétfő 10:11
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 26., hétfő 10:11

TABELLA: Az NB II állása itt!

Mint arról beszámoltunk, a tavaszi szezont két vereséggel kezdő és a feljutásra hajtó Kisvárda a Cegléd ellen javítani tudott az NB II-ben, vasárnap 3-1-re győzött otthon Kondás Elemér csapata, amelynek már 10 pont az előnye a harmadik helyen álló Békéscsaba előtt.

Az egyébként magabiztos és megérdemelt hazai siker egyetlen szépséghibája Izing Martin vezető gólja volt: a 26 éves védő Ilic beadása után ugyanis kézzel juttatta a hálóba a labdát a 8. percben, de Bogár Gergő játékvezető és stábja nem ítélt semmit, a kezezős gól így érvényes lett.

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:

MTK – Budaörs 3-2 (Gengeliczki 8., Korozmán 27., Kulcsár T. 29., ill. Lengyel B. 36., Fodor 68.)

Kisvárda – Cegléd 3-1 (Izing 8., Ilic 46., 76., ill. Damásdi 89.)

ETO FC Győr – Vác 1-1 (Szánthó 6., ill. Balajti 55. – 11-esből)

ZTE – Békéscsaba 1-0 (Jelena R. 81.)

Siófok – Csákvár 1-2 (Petneházi 27., ill. Tar 5., Sándor Gy. 11.)

Szeged 2011 – Nyíregyháza 1-2 (Zádori 31., ill. Gajdos 48., Rubus 83.)

Soroksár – Gyirmót 1-2 (Huszák 44. – 11-esből, ill. Horváth R. 4., Sandal 28.)

Mosonmagyaróvár – Szolnok 0-1 (Tóth L. 68.)

Kazincbarcika – Dorog 0-0

Sopron – Budafok 0-3 (Pölöskey P. 52., 81., Kercsó 56.)