A korábbi Tottenham-sztár furcsa klubjától kapott egy hármast az NB II-es csapat

A Dorog felkészülési mérkőzésen 3-0-s vereséget szenvedett a 2017-ben alapított Ararat Moszkvától.
Budai László 2017. július 3., hétfő 22:08
A Dorog felkészülési mérkőzésen 3-0-s vereséget szenvedett a 2017-ben alapított Ararat Moszkvától.
Szerző: Budai László 2017. július 3., hétfő 22:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az orosz 3. ligában, a Moszkva környéki régióban szereplő orosz csapat öt nemzetközi szinten - korábban a válogatottban is - jegyzett labdarúgót tudhat soraiban, de javarészt örmények alkotják a keretüket. Az Ararat csapatában játszik többek között Roman Pavlyuchenko, aki több évig a Tottenham, majd a Lokomotiv Moszkva játékosa volt, 51-szeres orosz válogatott. Ismertebb név még a 35-szörös orosz válogatott Marat Izmailov, aki több szezont is játszott a Sporting Lisboa és az FC Porto csapatainál, majd 2016-ban az orosz Krasnodarba szerződött és onnan került át a fiatal klubhoz – írja a dorogifc.hu.

A mai felkészülési találkozón Zemchenkov szerzett vezetést, aki a 8. percben egy szögletet követően vette be az NB II-es együttes kapuját, majd Aleksanian a 70., Mamahanov pedig a 85. percben volt eredményes. Az Ararat így 3-0-ra győzött a Dorog ellen.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Újpest
Az első érkező
Etienne Amenyido személyében támadóval bővült a lila-fehérek kerete.
Kaposvár
Balázs Benjámin visszatért
Magyar Kupa-győztesként, 12 év után tért vissza Kaposvárra Balázs Benjámin, aki 2009 és 2014 között volt a Rákóczi labdarúgója. (site.rakoczifc.hu)  
Tovább az összes átigazoláshoz