Fotó: www.zimbio.com
A 12-szeres román válogatott játékos, Iasmin Latovlevici eddig egyetlen percet sem töltött a pályán a magyar élvonalban, nyáron hazatérhet.
Február elején jelentette be a Kisvárda a román válogatottban is megfordult balhátvéd, Iasmin Latovlevici szerződtetését, a 33 éves labdarúgó a bajnokság végéig szóló megállapodást írt alá.
A 12-szeres válogatott játékos ezidáig viszont egyetlen mérkőzésen sem lépett páláyra az NB I-es együttesben, csupán a Kisvárda megyei I. osztályban szereplő tartalékcsapatában kapott lehetőséget egy alkalommal az Ibrány elleni találkozón.
Az FCSB játékosaként a 2013/2014-es idényben a Bajnokok Ligája-csoportkörben is pályára lépő védő távozása így már szóba is került a román sajtóban, a fanatiksport.ro arról ír, hogy Latovlevici nyáron visszatér a román élvonalba és két évre a kolozsvári CFR-hez szerződik.
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.