NB I: Szurkolói rendbontás a szezon meglepetéscsapatánál - így döntött az MLSZ a Fradi elleni meccs után

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága írásbeli figyelmeztetésben részesítette a Kisvárda labdarúgócsapatát.
Csakfoci Admin 2021. december 2., csütörtök 19:19
A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága írásbeli figyelmeztetésben részesítette a Kisvárda labdarúgócsapatát.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. december 2., csütörtök 19:19

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) december 2-i ülésén az alábbi határozatot hozta:

- A FEB összevont eljárás alapján a Kisvárdát, az FTC elleni hazai bajnoki mérkőzésén szurkolóinak a rend megzavarásával kapcsolatos cselekményeiért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, tárgyak bedobálása pályakorláton belülre) írásbeli figyelmeztetésben részesítette.

Kisvárda abszolút várakozáson felül teljesít az idei kiírásban: 8 győzelemmel 3 döntetlennel és 3 vereséggel a 2 helyen áll a tabellán 14 forduló elteltével. A Kisvárda a következő fordulóban, december 5-én a MOL Fehérvár FC-t fogadja hazai pályán.

Átigazolások
Újpest/Puskás
Szappanost akarják a lilák
Komoly az érdeklődés az Újpest részéről Szappanos Péter megszerzése ügyében. Az egyeztetések már zajlanak, és jó esély van arra, hogy közös nevezőre jutnak a felek.
NB I
Libériai kiszemelt?
NB I-es érdeklődés is van a máltai másodosztály korábbi gólkirálya, a 24 éves, libériai Mamadu Bah iránt, aki jelenleg az egyiptomi élvonalbeli Zed FC csatára - értesült az Öltözőn túl.
Puskás A./Slovan
Hornyák lehet a jelölt
A szlovák Sport szerint Hornyák Zsolt lehet a jelölt a Slovan Bratislava - várhatóan megüresedő - kispadjára. Úgy tudjuk, az edző számára nem ez az egyetlen opció, Felcsúton is marasztalnák.
Tovább az összes átigazoláshoz