Két NB II-es edzőt összesen 8 meccsre tiltott el az MLSZ

Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Szerző: Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága március 29-i ülésén az alábbi határozatot hozta.

- Szijjártó István vezetőedző (Csákvár), mert az ellenfél játékosával szemben sértő kifejezést használt és fenyegetően lépett fel vele szemben a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3, Várhidi Péter vezetőedző (Mosonmagyaróvár), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott és két alkalommal is a játékvezető személyére sértő kifejezést használt a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 5 soron következő NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz