Két NB II-es edzőt összesen 8 meccsre tiltott el az MLSZ

Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Szerző: Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága március 29-i ülésén az alábbi határozatot hozta.

- Szijjártó István vezetőedző (Csákvár), mert az ellenfél játékosával szemben sértő kifejezést használt és fenyegetően lépett fel vele szemben a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3, Várhidi Péter vezetőedző (Mosonmagyaróvár), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott és két alkalommal is a játékvezető személyére sértő kifejezést használt a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 5 soron következő NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz