Két NB II-es edzőt összesen 8 meccsre tiltott el az MLSZ

Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Szerző: Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága március 29-i ülésén az alábbi határozatot hozta.

- Szijjártó István vezetőedző (Csákvár), mert az ellenfél játékosával szemben sértő kifejezést használt és fenyegetően lépett fel vele szemben a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3, Várhidi Péter vezetőedző (Mosonmagyaróvár), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott és két alkalommal is a játékvezető személyére sértő kifejezést használt a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 5 soron következő NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz