Implantátumot ültettek be az ETO-játékos koponyájába

Az NB II-es ETO FC Győr belső védője, Koszó Balázs egy lépéssel ismét közelebb került a felépüléshez, hiszen újabb sikeres műtéten esett túl.
Csakfoci Admin 2018. június 21., csütörtök 21:37
Az NB II-es ETO FC Győr belső védője, Koszó Balázs egy lépéssel ismét közelebb került a felépüléshez, hiszen újabb sikeres műtéten esett túl.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 21., csütörtök 21:37

Az ETO FC Győr belső védője, Koszó Balázs március 11-én, az NB II 24. fordulójában, a Cegléd elleni (3-0) mérkőzésen súlyos koponyasérülést szenvedett, és az éjjel meg is kellett műteni. Akkor az orvosok fél éves kihagyást jósoltak neki.

Koszó hétfő este egy újabb sikeres operáción esett át, amit a Budapesten végeztek el az Országos Idegtudományi Intézetben, amely során implantátumot ültettek be az orvosok a sérült részre.

– Jelen esetben már csak egy kisebb műtétről volt szó, s mivel nem lépett fel semmiféle komplikáció, a mai napon elhagyhattam a kórházat és otthon tudok tovább pihenni. Jövő hét szerdán kell mennem varratszedésre és utána egyénileg elkezdhetem az edzéseket. A pályára lépést még korai meghatározni, de reményeim szerint szeptemberben már a csapat rendelkezésére fogok állni – nyilatkozta a játékos a klubhonlapnak.

 

Köszönetet szeretnék mondani mindenkinek, akik részt vettek a két beavatkozásnál és segítettek, illetve az ETO szurkolóknak a sok biztatásért és üzenetért.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Távozott a brazil játékos
Hivatalos bejelentés még nincs, de a 18 éves Guilherme Henrique a közösségi oldalán már Atlético-GO-mezben pózol, és a TM is a brazil klub U20-as csapatához írja. A támadó egy meccset játszott az NB I-ben.
Videoton
Bejelentések
Árva Bencét kölcsönvették a III. Kerülettől, Lakatos Kristófot és Dávidot kölcsönadták a Puskás II-nek. Kocsis Dominikkel és Vajda Rolanddal szerződést bontottak.
Ajka
Norvégiából az NB II-be
Hivatalossá vált, hogy az NB II-es Ajkában folytatja pályafutását Bogdán Hunor. A Tromsö II 19 éves támadója a mostani idényben 13 bajnokin 11 gólt szerzett a norvég negyedosztályban.
Tovább az összes átigazoláshoz